درباره ما

سلام بر تمامی بازدیدکنندگان عزیز

این وبلاگ , وبسایت , وبگاه , پرتال , درگاه و هرچیزی که خودتون مایلید توسط جمعی از دانشجویان ورودی  ۸۹ پیام نور رشت ؛ رشته کامپیوتر (مهندسی نرم افزار , علوم کامپیوتر , فناوری اطلاعات) اداره میشه.

هدف از تشکیل این وبلاگ , وبسات , وبگاه و...... نزدیک تر شدن بچه ها به هم و به اشتراک گذاری مطالب خواندنی یا اطلاعات شخصی خود است و بیشتر سعی شده که اخبار پیام نور و نمونه سوالات و مطالب
آموزشی مربوط به رشته ی خودمان (یعنی کامپیوتر؛ بهترین رشته ی جهان) را در وبلاگ (دیگه تکرار نکنم بهتره) بگنجانیم .

در کنار آن به مطالب ادبی , ورزشی , طنز و ... هم اشاراتی می شود تا مطالب کلیشه ای نشوند و مخاطب عام هم از آمدن به این وبلاگ پشیمون نشود . هدف تمامیه نویسندگان وبلاگ رضایت شماست (اینو من نمی گم همه میگن).

در این وبلاگ از توهین به اعتقادات و قشرهای مختلف جامعه و دیدگاهای سیاسی افراد اجتناب شده؛ تصمیم گرفته شده که هیچ موضع گیری گرفته نشود و سمت و سوهای سیاسی وارد این جمع دوستانه نشود.

دلیل نامگذاری این وبلاگ (همهمه۸۹) به هیچ وجه به قصد اغتشاش نبوده و هیچ پیام سیاسی را نمی رساند. تنها به دلیل آهنگ این کلمه و به قصد به یادماندن این وبلاگ و این جمع می باشد. به خاطر تنوع زیاد مطالب و جو خاص موجود در بخش نظرات وبلاگ بهترین نام به نظر ما همهمه می باشد.


همین جمع یک گروه ایمیلی هم دارد که مطالبی دیگر در آن به اشتراک می گذارد در صورت تمایل عضو شوید:

برای ملحق شدن به  گروه همهمه  ایمیل خود را وارد کرده و روی گزینه ی عضویت کلیک کنید:

با عضویت در گروه گوگل همهمه ("ورودی های ۸۹ پیام نور رشت") آخرین اخبار کامپیوتر و پیام نور ( تاریخ امتحانات , انتخاب رشته و ...) و مطالب خواندنی دیگر  را در ایمیل خود دریافت نمایید.این گروه هیچ رابطه ای با وبلاگ و نویسندگی آن ندارد.

آدرس گروه http://groups.google.com/group/hamhame89